خدمات ما

برخی از خدمات دیموند

طراحی سایت واکنش گرا

طراحی وب سایت به گونه ای می باشد که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت همچون موبایل و تبلت سایت به درستی نمایش داده می شود.

سئو و مارکتینگ

تمام استانداردهای سئو (بهینه سازی برای موتورهای جستجو) در وب سایت شما رعایت شده است و به راحتی می‌تواند رتبه های بالای گوگل را کسب کند.

ثبت دامنه و هاست

هاست و دامین و یا دامنه سایت نقش مکمل هم دارند. دامنه یا دامین سایت، آدرسی است که به سایت شما اختصاص دارد اما هاست، در واقع چیزی است که به دامنه و سایت شما سرویس دهی می کند.

طراحی سایت

اولین کار برای ورود به عرصه ی بازار اینترنتی و تجارت آنلاین ، طراحی سایت مناسب و استاندارد با توجه به نیاز می باشد.

طراحی اپلیکیشن

با توجه به اهمیت اپلیکیشن‌های موبایل بسیاری از کسب و کارها بر آن شده‌اند تا بتوانند از این طریق نیز کاربران بیشتری جذب کنند. تمامی کسب و کارها با داشتن یک اپلیکیشن کاربردی می‌توانند ارتباط نزدیک‌تر و قوی‌تری با کاربران خود برقرار کنند.

گواهی امنیتی افتا برای پورتال دیموند
گواهینامه ها و مجوزها

گواهی امنیتی افتا برای پورتال دیموند

سازمان فناوری اطلاعات ایران بر اساس اسناد و راهبردهای ملی، به منظور حمایت و گسترش خدمات امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات(افتا) درکشور و برنامه ریزی درافتا زمینه به‌کارگیری بهینه ظرفیت‌های ملی و ساماندهی شرکت‌های توانمند در ارائه خدمات افتا، اقدام به ارزیابی و صدور پروانه فعالیت در حوزه افتا می‌نماید. شرکت دانش افروز نویان جزو شرکت‌هایی است که موفق به کسب این گواهینامه امنیتی معتبر از سوی سازمان فناوری اطلاعات ایران شده است.

  • دریافت مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ای
  • دریافت مجوز شورای عالی انفورماتیک کشور
  • دارای مجوز واحد فناور از پارک علم و فناوری
  • دارنده گواهینامه امنیتی نرم افزار از سازمان فناوری اطلاعات ایران
مشاهده بیشتر
ویژگی ما
about us

طراحی قالب اختصاصی

تمامی سایت های طراحی شده توسط ما، با نظر مشتری طراحی قالب خواهد شد. قالب سایت شما اختصاصی و مطابق با سلیقه شما خواهد بود.

امنیت بالا

سایتهای طراحی شده توسط ما دارای یک معماری امنیتی چند لایه، رمزگذاری داده های حساس و پروتکل های امنیتی است. همچنین سایت ها در سرور ها به صورت ایزوله نگهداری می شود.

سرعت بالا

آیا میدانید اگر بارگذاری سایت شما بیشتر از یک ثانیه طول بکشد، هفتاد درصد کاربران سایت شما را ترک می کنند؟ اما نگران نباشید. سایت های ساخته شده توسط ما از ۹۰٪ سایت ها سریعتر باز می شوند.

وبلاگ

آخرین مطالب وبلاگ

حذف کوکی ها
تم سایت
اندازه قلم (0)
فونت
پس زمینه
رنگ
تصویر
الگو